KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257572

nr 1425 7572

Ulf Granlund

(1947-1987), Sverige

Oljemålning, Familjen. Signerad a tergo, -69. Olja på duk, 31x27, yttermått inklusive ram: 35x31 cm

Ulf Granlund, svensk bildkonstnär född 1947, död 1987.

Utrop:

500 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:11:14

Ulf Granlund

Läs mer om Ulf Granlund